Celem tej strony jest bezpłatny dostęp do zamieszczanych tu tekstów bez ograniczeń i opłat.
Ci z Państwa, którzy chcieliby dobrowolnie wesprzeć wolne słowo pomagając rozwojowi strony - mogą dokonywać wpłat na podane niżej konta bankowe.

ZAPRASZAM!

Strona główna
Życiorys
Twórczość literacka
Szukaj
Napisz do mnie

MARIAN MISZALSKI

Konto złotówkowe:
ING Bank Śląski,
oddział w Łodzi,
nr konta bankowego: 
39 1050 1461 1000 0022 0737 9724

Konto dewizowe:
ING Bank Śląski,
nr konta bankowego:
94 1050 1461 1000 0022 9241 2620

środa, 21 kwietnia 2021 r.
Strona główna
Decydujące starcie - nieuchronne PDF Drukuj Email
18.12.2016.

                                              Decydujące zwarcie - nieuchronne

   Sytuacja w Polsce jest jasna i klarowna.

   Trzy wywiady obce – rosyjskie GRU, niemieckie BND i  izraelski Mosad, w ścisłej współpracy, dążą do obalenia rządów PiS/Kukiz 15. Posługują się Komitetem Obrony Demokracji ,Platformą Obywatelską i „Nowoczesną”. Szeregi tych trzech  ugrupowań zasilają  byli funkcjonariusze komunistycznych Wojskowych Służb Informacyjnych i byli funkcjonariusze komunistycznej Służby Bezpieczeństwa. Jest tej swołoczy w Polsce obecnie raptem ok.130 tysięcy.

   Nad Komitetem Obrony Demokracji pieczą sprawuje głównie izraelski Mosad, przy współpracy z żydowskim lobby politycznym w Polsce; nad Platformą Obywatelską czuwa niemiecki  wywiad, BND, wespół z byłymi funkcjonariuszami komunistycznej  bezpieki (założycielami PO był m.in. generał SB –Gromosław Czempiński i Andrzej Olechowski, TW „Must”); „Nowoczesną” opiekuje się kadra b. funkcjonariuszy komunistycznych WSI. Rosyjski GRU współpracuje ściśle z wszystkimi tymi ośrodkami celem destabilizacji  sytuacji w Polsce.

  Tak mniej  więcej wygląda „podział pracy” nad przygotowywanym rozbiorem Polski.

  Nie chodzi, rzecz jasna, o podział terytorialny Polski, ale o podział polskiego majątku narodowego i państwowego – także majątku obywateli – między współpracujących ze sobą wrogów Polski.

   Podział ten przybrać ma – w ich jawnych już  niemal  zamysłach – postać najpierw ukraińskiego „Majdanu” (burd, zamieszek, skrytobójczej strzelaniny) celem obalenia  legalnych władz polskich siłą ulicznej tłuszczy skrzykniętej przez KOD, PO, „Nowoczesną”, a niewykluczone – że przy wsparciu części  armii: tej jej niebagatelnej  części, której wodzusiem był Jaruzelski.  

   Po obaleniu rządów PiS/Kukiz 15 – wedle realizowanego ściśle scenariusza – rządy w Polsce objęłoby żydowskie lobby polityczne, wspierane przez b.bezpieczniaków z komunistycznych WSI i SB, wysuwając  na stanowiska państwowe jako swe posłuszne  marionetki takie kreatury, jak Kijowski,  Petru, Schetyna… Takich chętnych kreatur nigdy  nie brak… Byłaby to znana już z historii PRL nowa koalicja rządząca:  „Żydów” z „chamami” (patrz: paryska „Kultura”, nr 12/182 rok 1962) w edycji  już nie tyle moskiewskiej, co „unijnej”, więc berlińskiej.

   Sytuacja w Polsce jest więc jasna i klarowna: Naród stanął po raz kolejny wobec wspólnoty rozbójniczej, wspieranej przez obce służby tajne. Tę wspólnotę  rozbójniczą – co jest określeniem historyczno-socjologicznym – w języku politologicznym nazywam żydokomuną. Istniała ona już przed wojną, ale  trzymana była w ryzach (Komunistyczna Partia Polski została  w wolnej  przedwojennej Polsce zdelegalizowana); 45 lat komunizmu w Polsce powojennej pozwoliło jej okrzepnąć, nakraść  się i nabrać apetytu na wieczne rządzenie Polską.

  Tego konfliktu między Narodem polskim z wspólnotą rozbójniczą  żydokomuny nie da się już wygasić.

  Ewentualne kompromisy ( nader wątpliwe) będą tylko pozorne lub krótkotrwałe.

 Trzeba być zatem gotowym na zwarcie decydujące.

                                                                                                     Marian Miszalski

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »